Pokračovať v nakupovaní

Výmena, vrátenie a reklamácia tovaru

VÝMENA, VRÁTENIE A REKLAMÁCIA TOVARU                                          

Rozumieme, že online nakupovanie môže byť niekedy pre Vás neisté a nejasné, avšak na www.zik.sk to určite neplatí. V prípade potreby, Vám ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob výmeny a vrátenia Vami zakúpených šiat.

Snažíme sa, aby Vaše nakupovanie bolo čo najjednoduchšie a preferujeme individuálny prístup. Preto, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výmeny, vrátenia alebo reklamácie tovaru, radi Vám odpovieme na info@zik.sk.

Výmena tovaru.

Ak si želáte Vami zakúpené šaty vymeniť za inú veľkosť, farbu alebo iný produkt, môžete tak urobiť do 14 dní od prevzatia zásielky. Šaty musia byť nenosené, nepoškodené a neprané. Vyplňte, prosím, formulár na vrátenie/výmenu tovaru tovaru a spolu so zakúpenými šatami ho vložte ideálne do pôvodného obalu a pošlite na našu adresu uvedenú nižšie. Obal musí byť nepoškodený a nepoužívaný.

Po obdržaní zásielky od Vás, Vám do 3 pracovných dní my odošleme Vami vybraný nový model, opäť s kompenzáciou poštových nákladov smerom od nás, ako to bolo pri pôvodnej objednávke. Poštovné smerom od Vás uhrádzate Vy. V prípade akýchkoľvek nejasností nás, prosím, kontaktujte na info@zik.sk, spoločne ich vyriešime k Vašej spokojnosti.

Vrátenie tovaru
Ak si želáte Vami zakúpené šaty vrátiť, môžete tak urobiť do 14 dní od prevzatia zásielky a to aj bez udania dôvodu. Šaty musia byť nenosené, nepoškodené a neprané. Vyplňte, prosím, formulár na vrátenie/výmenu tovaru a spolu so zakúpenými šatami ho vložte ideálne do pôvodného obalu a pošlite na našu adresu uvedenú nižšie. Obal musí byť nepoškodený a nepoužívaný.

Po obdržaní zásielky od Vás a splnení vyššie uvedených podmienok, Vám do 3 pracovných dní vrátime Vami uhradenú sumu za pôvodnú objednávku na Váš účet uvedený vo formulári na vrátenie/výmenu/tovaru.  Poštovné smerom od Vás uhrádzate Vy. V prípade akýchkoľvek nejasností nás, prosím, kontaktujte na info@zik.sk, spoločne ich vyriešime k Vašej spokojnosti.

Reklamácie
Poskytujeme štandardnú záručnú dobu 24 mesiacov. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne reklamácií, prosím, kontaktujte nás na info@zik.sk, spoločne ich vyriešime k Vašej spokojnosti.

Adresa na vrátenie, výmenu a reklamácie tovaru: 

ZIK s.r.o.
Severná 49
Chorvátsky Grob
900 25