Pokračovať v nakupovaní

ZIK

ZIK

Keď som po viac ako dekáde profesionálneho života v korporácii začala tvoriť šaty ZIK, myslela som na ženy v biznise, ktoré väčšinu svojho pracovného času trávia v kanceláriách. Myslela som na dlhé pracovné stretnutia strávené v príliš formálnych a nepohodlných šatách. Myslela som na to, ako som sa chcela v práci cítiť prirodzene, sebavedomo a atraktívne. A zároveň som chcela, aby môj outfit bol v súlade s pravidlami obliekania v kancelárii.

Šaty ZIK som navrhla tak, aby ste sa v nich cítili pohodlne počas celého dňa. Jednoduchý strih som doplnila o premyslený detail, ktorý dodá šatom šmrnc a nechá vyniknúť vašej osobnosti a charizme. Šaty tvorím pre ženy, ktoré obľubujú jednoduchú eleganciu. Ženy, ktoré nepotrebujú výrazné ozdoby, vzory a výstrihy, aby zaujali.

Šaty šijeme na Slovensku, v malej krajčírskej dielni pri Bratislave. Sú vyrobené z kvalitných európskych materiálov. Hodia sa na celodenné stretnutie, neformálnu kávu, ale aj večeru s kamarátkami.

Spolupracujem s viacerými úžasnými odborníkmi, ktorí mi pomáhajú tvoriť značku ZIK a ktorých prácu si veľmi vážim. Od nesmierne šikovnej krajčírky Renátky, cez marketingového experta Maroša, webového programátora Mária, web dizajnéra až po fotografov a modelky.

V neposlednom rade ste to vy, kto mi pomáha v ďalšom rozvoji a raste. Ste súčasťou príbehu ZIK. Na základe vašej spätnej väzby sa neustále učím a posúvam vpred. Kúpou našich šiat pomáhate v rozvoji pohodlného, nadčasového a originálneho oblečenia. Oblečenia, ktoré prinesie iskru do kancelárií a urobí váš profesionálny i osobný život krajším.

Mariana JeŽÍKová, zakladateľka